قوانین و مقررات:
هنرجوی گرامی، از آنجا که استفاده از خدمات پشتیبانی رزم آوران به این معنی است که شما با تمامی مراحل کاری و قوانین موجود در آن آشنایی دارید، لذا از شما خواهشمندیم ابتدا از نحوه خدمت رسانی و قوانین آن مطلع شوید تا بتوانید بسیار سریع و آسان به مقصود خود دست یابید.
ثبت نام:
در هنگام ثبت نام وارد نمودن صحیح و کامل اطلاعات الزامی بوده و در صورتی که فردی اطلاعات نادرست وارد نماید، پیامدهای آن بر عهده خود آن فرد میباشد.
از آنجا که در هنگام صدور احکام از اطلاعات وارده در هنگام ثبت نام استفاده میشود لذا لطفا در وارد کردن اسم به فارسی و لاتین، کد ملی و شماره شناسنامه، تاریخ تولد و غیره نهایت دقت را به عمل آورید.
هنگام انتخاب مربی تنها مربیانی که در سیستم ثبت شده و از سوی انجمن مستقل رزم آوران تأیید شده باشند برای سیستم قابل قبول میباشد. لذا از تمامی هنرجویان رزم آوران خواهشمندیم تا اولویت ثبت نام را رعایت فرمایند، به طوری که ابتدا تمامی مربیان پیشکسوت ثبت نام نمایند سپس مربیان جوان و پس از آن هنرجویانی که نزد مربیان خود مشغول به تمرین و آموزش میباشند. همچنین از شما خواهشمندیم تا مربی خود را به درستی انتخاب نمایید چراکه تمامی شاگردان یک مربی به منزله جایگاه او در انجمن مستقل رزم آوران و میزان فعالیت وی به حساب می آید.
در هنگام انتخاب تاریخ آزمون لطفا به آخرین حکم خود مراجعه نموده و در ثبت آن دقت فرمایید، زیرا در صورت مغایرت، ثبت نام شما از سوی انجمن مستقل رزم آوران ابطال خواهد شد.
مربیان و داوران گرامی نیز میبایست در هنگام ثبت نام تیک گزینه مورد نظر خود را فعال نموده و درجه مربیگری یا داوری و تاریخ حکم خود را با دقت وراد نمایند.
در هنگام آپلود تصاویر درخواستی هنگام ثبت نام لطفا از تصاویر حقیقی استفاده نمایید، زیرا در صورت مغایرت اطلاعات ثبت شده از سوی هنرجو با تصاویر ارسالی، ثبت نام شما از سوی انجمن مستقل رزم آوران ابطال خواهد شد.
لازم به ذکر است هر فرد فقط یکبار حق ثبت نام دارد و سیستم از ثبت دوباره خودداری بعمل می آورد.
درخواست مدارک:
درخواست مدارک اعم از کمربندها و مدارک فنی از طریق سایت صورت گرفته و هرکس میتواند پس از سررسید موعد حکم بعدی درخواست خود را از طریق پنل شخصی خود اعلام نماید و پس از پرداخت هزینه مصوب در که سایت اعلام میگردد در صورت دریافت تأییدیه های لازم از سوی مربی و انجمن مستقل رزم آوران حکم او صادر میگردد و در صورت عدم تأیید، هزینه واریز شده مرجوع خواهد شد.